Výkonnostní tabulky - oddíl atletiky TJ Sokol Hradec Králové

web oddílu

Řazení dle
Od:
Do:
Disciplína
Kategorie
Závod
Domácí/host
Dráha/hala
Vítr
Poznámky
Seskupení
Příjmení jméno

stáhnout zobrazené výsledky jako .csv

40 y ručně - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Toman Václav; 72 5,3 1 Rx 1 23.11.13 Veřejné halové závody /hala/ Český Brod

50 m ručně - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Toman Václav; 72 6,6 3 Bx 6 09.02.13 Veřejné halové závody /hala/ Český Brod

60 m - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Desenský Michal; 93 7,10 2 Bx 1 22.01.13 4. veřejné závody PAS /hala/ Praha - hala Strahov
2 Müller Dominik; 97 7,11 7 F 1 23.02.13 Halové MČR juniorstva a dorostu /hala/ Praha - hala Stromovka
3 Doležal Jan; 96 7,30 2 7b 2 08.02.13 MČR v halových vícebojích /hala/ Praha - hala Stromovka
4 Rykl Radoš; 95 7,36 1 Bx 4 26.01.13 Halový přebor MaS ve vícebojích /hala/ Olomouc
5 Desenský Lukáš; 98 7,49 15 1,8 Rx 4 24.06.13 Letní olympiáda mládeže Uherské Hradiště
6 Hajnyš Ondřej; 98; h 7,52 5 -0,1 Bx 1 22.06.13 3. kolo KPD starší žactvo Hradec Králové
7 Šnejdr Filip; 95 7,56 1 Bx 7 29.01.13 6. veřejné závody PAS /hala/ Praha - hala Strahov
8 Souček Michal ; 94 7,66 1 0,0 Bx 5 12.09.13 Hradecké memoriály Hradec Králové
9 Archleb David; 99 7,69 4 Rx 1 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
10 Toman Václav; 72 7,70 9 F 16 02.03.13 MČR veteránů v hale /hala/ Praha - hala Stromovka
11 Roubal Jakub; 99 7,80 4 -0,1 Bx 2 22.06.13 3. kolo KPD starší žactvo Hradec Králové
12 Lukáš Marek; 97 7,86 1 0,0 Bx 1 12.09.13 Hradecké memoriály Hradec Králové
13 Bareš Marek; 95 7,95 2 Bx 6 13.01.13 Halový přebor LK ve vícebojích /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
14 Záhora Vojtěch; 98 7,95 6 Rx 2 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
15 Halíř Pavel; 00 7,99 7 Rx 1 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
16 Pašek Tadeáš; 95 8,03 1 F 2 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
17 Blatník Filip; 00 8,09 11 1,9 Rx 3 24.06.13 Letní olympiáda mládeže Uherské Hradiště
18 Štěpánek Martin; 97 8,11 3 F 2 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
19 Chmelař Josef; 98 8,12 6 -0,4 Rx 3 08.06.13 2. kolo KPD st. žactva Jaroměř
20 Lavický Matěj; 98 8,13 6 Rx 1 23.01.13 Vánoční hala žactva /hala/ Praha - hala Strahov
21 Mairinger Filip; 97 8,22 2 Rx 7 19.01.13 Společný halový KP LB+HK /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
22 Jeřábek Dalibor; 98 8,33 3 0,2 Bx 3 04.05.13 Přebor ČOS a KHK ve vícebojích Hradec Králové
23 Siegl Vladimír; 97 8,36 1 Bx 3 26.01.13 Halový přebor MaS ve vícebojích /hala/ Olomouc
24 Kurfürst Vojtěch; 98 8,38 2 0,2 Bx 4 04.05.13 Přebor ČOS a KHK ve vícebojích Hradec Králové
25 Říha Josef; 99 8,42 2 0,1 10 3 22.09.13 69. ročník Ústeckého desetiboje Ústí nad Orlicí
26 Lanžhotský Vojtěch; 02 8,50 6 Bx 1 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
27 Hrůša Vojtěch; 99 8,51 5 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
28 Zítko David; 99 8,60 2 0,3 Bx 1 12.05.13 1. kolo KP st. žactva družstev a jednotlivců Dvůr Králové nad Labem
29 Mokrejš Jan; 98 8,62 3 F 6 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
30 Ryba David; 99 8,62 6 Rx 5 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
31 Bohata Dominik; 00 8,69 6 0,8 Bx 1 15.05.13 1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců Nové Město nad Metují
32 Černý Jakub; 87 8,81 1 F 3 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
33 Podhorský Šimon; 00 8,84 3 0,8 Bx 3 15.05.13 1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců Nové Město nad Metují
34 Capoušek David; 99 8,87 5 0,1 10 6 22.09.13 69. ročník Ústeckého desetiboje Ústí nad Orlicí
35 Kloud Vojtěch; 02 8,88 8 F 1 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
36 Chaloupský Jakub; 03 9,13 4 Bx 1 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
37 Pikola Matěj; 00 9,15 2 1,3 Bx 3 04.05.13 Přebor ČOS a KHK ve vícebojích Hradec Králové
38 Bednář Jáchym; 02 9,20 9 Bx 3 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
39 Kynčl Marek; 00 9,21 1 Bx 1 04.09.13 3. kolo KP mladší žactvo Nová Paka
40 Marek František; 00 9,25 1 Bx 3 04.09.13 3. kolo KP mladší žactvo Nová Paka
41 Vohlídka Vojtěch; 02 9,30 8 Bx 5 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
42 Hůza Jakub; 03 9,30 7 Bx 5 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
43 Blažek Michal; 01 9,33 4 Bx 1 04.09.13 3. kolo KP mladší žactvo Nová Paka
44 Hampl František; 00 9,35 1 Rx 4 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
45 Jezdinský Jakub; 00 9,38 1 1,1 Bx 3 04.05.13 Přebor ČOS a KHK ve vícebojích Hradec Králové
46 Šantrůček Jaroslav; 02 9,38 1 Bx 2 04.09.13 3. kolo KP mladší žactvo Nová Paka
47 Kinský Tomáš; 02 9,43 4 Bx 1 05.09.13 3. kolo KP přípravky sk. B Jaroměř
48 Štefko Štěpán; 04 9,49 4 F 1 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
49 Capoušek Adam; 99 9,51 3 0,3 Rx 5 08.06.13 2. kolo KPD st. žactva Jaroměř
50 Zajíc Tomáš; 00 9,54 1 1,2 Bx 6 04.05.13 Přebor ČOS a KHK ve vícebojích Hradec Králové
51 Šotola Šimon; 00 9,58 2 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
52 Chvátil Šimon; 99 9,60 1 Rx 6 16.02.13 Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
53 Metelka Ondřej; 01 9,75 2 Bx 5 25.09.13 4. kolo KP ml. žactva Hradec Králové
54 Bělka Kryštof; 03 9,75 2 Rx 2 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
55 Kořének Jan; 04 9,79 5 Bx 5 07.12.13 Pomerančový mítink /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
56 Kušnír Jakub; 02 9,80 7 Bx 2 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
57 Brixi Marian; 02 9,90 3 Bx 6 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
58 Pávek Matěj; 02 9,99 4 Rx 2 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
59 Novotný Eduard; 02 10,02 2 Bx 4 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
60 Veselka Šimon; 02 10,09 1 Bx 4 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
61 Miro Kryštof; 03 10,11 1 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
62 Kobylka Matěj; 03 10,20 5 Bx 3 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
63 Babka Tadeáš; 03 10,20 1 Bx 5 20.06.13 2. kolo KP přípravek sk. B Dvůr Králové nad Labem
64 Kalina Štěpán; 03 10,29 1 Bx 3 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
65 Jaroš David; 03 10,37 2 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
66 Zahálka Pavel; 01 10,41 2 Rx 7 16.02.13 Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
67 Ulrich Nikolas; 01 10,49 2 Rx 6 16.02.13 Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/ Jablonec nad Nisou - hala
68 Tejc Matouš; 05 10,53 2 Bx 5 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
69 Novák David; 02 10,54 1 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
70 Jankovič Daniel; 01 10,55 2 Rx 5 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
71 Dušek Štěpán; 04 10,63 2 F 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
72 Bílek Adam; 03 10,73 1 Bx 3 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
73 Chaloupka Jakub; 02 10,78 1 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
74 Čermák Jan; 03 10,83 2 Bx 2 05.09.13 3. kolo KP přípravky sk. B Jaroměř
75 Hlávko Matěj; 04 10,85 3 F 5 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
76 Schappl Dominik; 00 10,87 1 Bx 2 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
77 Fábera David; 03 10,87 1 Bx 2 19.09.13 4.kolo KP přípravek B Hradec Králové
78 Balcárek Filip; 04 10,88 2 Bx 2 05.09.13 3. kolo KP přípravky sk. B Jaroměř
79 Šrytr Dominik; 05 10,97 2 Rx 1 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
80 Podolský Petr; 04 11,29 4 Bx 7 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
81 Wagner Nikolas; 05 11,37 1 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
82 Čermák Martin; 05 11,44 1 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
83 Veselka Jonáš; 05 11,45 1 Bx 3 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové
84 Kvasnička Adam; 04 11,45 1 -10,2 Bx 5 05.10.13 KP přípravek ve čtyřboji Jaroměř
85 Liebich Jáchym; 03 11,56 2 Bx 5 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
86 Polman George; 03 11,75 1 Bx 5 19.09.13 4.kolo KP přípravek B Hradec Králové
87 Rejsek Benedikt; 04 11,84 2 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
88 Jankovič Matouš; 04 11,88 2 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
89 Polášek Radim; 02 11,88 1 Rx 6 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
90 Štefko Viktor; 06 11,90 2 Rx 2 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
91 Háp Matěj; 04 11,97 1 Bx 6 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
92 Bělovský Pavel; 06 12,01 1 Rx 3 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
93 Pilař Martin; 05 12,03 1 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
94 Hořejší Daniel.; 03 12,14 1 Rx 5 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
95 Oliva David; 05 12,23 1 Bx 5 29.05.13 1. kolo KP přípravek sk. B Hradec Králové
96 Dlouhý Sebastian; 05 12,77 1 Rx 5 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
97 Balcar Štěpán; 07 12,83 1 Rx 4 10.10.13 Nejrychlejší Hradečák Hradec Králové
98 Hušek Martin; 02 13,04 1 Bx 7 15.04.13 Městský, župní přebor - 1. den Hradec Králové

celkem nalezeno 1411 záznamů
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Plně funkční pouze s povoleným Javascriptem.
Počet zobrazených záznámů je limitován (další získáte upřesněním podmínek).