dálka - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Boudová Žaneta; 96
|
4,24
|
1 |
|
F 9
|
15.06.13
|
2. kolo SKP juniorstva a dorostu
|
Svitavy
|
2 |
Šantrůčková Nikola; 00
|
4,15
|
3 |
0,1
|
5b 1
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Marečková Kateřina; 98
|
4,12
|
4 |
|
KB 11
|
11.09.13
|
EKAG
|
Brno
|
4 |
Coufalová Johana; 02
|
3,98
|
1 |
|
F 7
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
5 |
Marková Barbora; 04
|
3,90
|
2 |
|
FB 6
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
6 |
Faltusová Eva; 00
|
3,89
|
1 |
|
F 9
|
22.06.13
|
3. kolo KPD starší žactvo
|
Hradec Králové
|
7 |
Kolková Adéla; 99
|
3,88
|
1 |
|
F 11
|
21.11.13
|
Utkání sportovních tříd /hala/
|
Pardubice
|
8 |
Kinská Tereza; 00
|
3,83
|
2 |
0,0
|
5b 3
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
9 |
Čerenková Petra; 99
|
3,80
|
1 |
|
F 16
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
10 |
Nyčová Natálie; 01
|
3,79
|
2 |
|
F 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
11 |
Pešková Klára; 01
|
3,78
|
2 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
12 |
Zvěřinová Eliška; 99
|
3,75
|
1 |
|
F 15
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
13 |
Kořénková Tereza; 01
|
3,74
|
2 |
|
F 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
14 |
Kazdová Lucie; 01
|
3,70
|
4 |
0,0
|
5b 5
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
15 |
Hošková Nelly; 99
|
3,68
|
1 |
0,0
|
7b 6
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
16 |
Jindrová Tereza; 00
|
3,65
|
2 |
|
F 5
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
17 |
Tužilová Kristýna; 97
|
3,64
|
1 |
|
F 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
18 |
Pešková Denisa; 00
|
3,59
|
2 |
|
F 7
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
19 |
Vyhlídová Tereza; 03
|
3,52
|
2 |
|
F 9
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
20 |
Havlíčková Anna; 05
|
3,52
|
1 |
|
F 3
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
21 |
Nováková Nikola; 99
|
3,52
|
1 |
|
F 13
|
21.11.13
|
Utkání sportovních tříd /hala/
|
Pardubice
|
22 |
Metelková Michaela; 05
|
3,50
|
4 |
|
FB 9
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
23 |
Procházková Adéla; 99
|
3,48
|
3 |
|
F 20
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
24 |
Kořánová Aneta; 01
|
3,46
|
1 |
|
F 8
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
25 |
Borůvková Petra; 01
|
3,38
|
1 |
|
F 9
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
26 |
Příhodová Michaela; 01
|
3,38
|
1 |
|
F 15
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
27 |
Lencová Nikola; 03
|
3,33
|
6 |
|
F 12
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
28 |
Svobodová Adéla; 00
|
3,27
|
1 |
|
F 10
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
29 |
Pražáková Martina; 02
|
3,27
|
1 |
|
F 15
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
30 |
Bělohlávková Iveta; 02
|
3,21
|
5 |
|
4b 8
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
31 |
Součková Terezie; 03
|
3,19
|
2 |
|
F 2
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
32 |
Kadlecová Amálka; 03
|
3,15
|
6 |
|
F 17
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
33 |
Mrhová Lenka; 01
|
3,08
|
1 |
|
F 18
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
34 |
Králíčková Tereza; 03
|
3,06
|
1 |
|
F 22
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
35 |
Vojkůvková Anna; 01
|
3,03
|
1 |
0,1
|
5b 12
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
36 |
Najmanová Marcela; 03
|
3,03
|
3 |
|
4b 14
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
37 |
Adamcová Sára; 01
|
3,00
|
1 |
|
F -
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
38 |
Filipová Bára; 03
|
3,00
|
3 |
|
F 24
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
39 |
Petrů Kateřina; 00
|
2,95
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
40 |
Kloučková Tereza; 01
|
2,94
|
1 |
|
F 22
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
41 |
Malinová Barbora; 04
|
2,91
|
1 |
|
F 13
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
42 |
Paikertová Barbora; 03
|
2,90
|
7 |
|
F 30
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
43 |
Koldinská Eliška; 05
|
2,89
|
4 |
|
FB 15
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
44 |
Šplíchalová Eliška; 03
|
2,85
|
1 |
|
F 26
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
45 |
Kozmová Kateřina; 00
|
2,81
|
1 |
|
F 21
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
46 |
Prouzová Natálie; 04
|
2,70
|
5 |
|
F 35
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
47 |
Poláková Timea Janka; 00
|
2,65
|
2 |
|
F 36
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
48 |
Prasličková Eva; 04
|
2,58
|
1 |
|
4b 18
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
49 |
Schánělová Viktorie; 05
|
2,38
|
1 |
|
4b 20
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
50 |
Prouzová Monika; 02
|
2,29
|
1 |
|
F 7
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
51 |
Dachovská Natálie; 00
|
0,00
|
1 |
|
5b -
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
trojskok - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Urbancová Adéla; 89
|
11,32
|
2 |
1,8
|
F 3
|
18.05.13
|
1. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Veselá Marcela; 89
|
10,21
|
5 |
|
F 10
|
02.06.13
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Liberec
|
koule 2kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Pešková Klára; 01
|
9,61
|
5 |
|
F 1
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
2 |
A. a T.Havlíčková,Škochová, Jansová št. ženy; 02; h
|
7,71
|
1 |
|
F 4
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
3 |
Kinská Tereza; 00
|
7,37
|
1 |
|
F 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
4 |
Hlávková (host) Kateřina; 01; h
|
7,03
|
1 |
|
F 4
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
5 |
Keprtová Markéta; 01
|
7,02
|
3 |
|
F 5
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
6 |
Kořénková Tereza; 01
|
6,89
|
1 |
|
F 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
7 |
Svobodová Adéla; 00
|
6,52
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
8 |
Kunartová Lucie; 00
|
6,49
|
2 |
|
F 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
koule 3kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Ludvíková Tereza; 97
|
10,43
|
1 |
|
F 1
|
01.10.13
|
Krajské kolo CORNY SŠAP
|
Dvůr Králové nad Labem
|
2 |
Prouzová Andrea; 97
|
9,88
|
1 |
|
F 3
|
11.05.13
|
1. kolo SKP dorostu a juniorstva
|
Nové Město nad Metují
|
3 |
Tomášková Karolína; 99
|
8,33
|
5 |
|
F 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
4 |
Květenská Zuzana; 97
|
8,03
|
2 |
|
F 14
|
01.10.13
|
Krajské kolo CORNY SŠAP
|
Dvůr Králové nad Labem
|
5 |
Kopecká Eva; 97
|
8,01
|
2 |
|
F 7
|
11.05.13
|
1. kolo SKP dorostu a juniorstva
|
Nové Město nad Metují
|
6 |
Koldinská Tereza; 98
|
7,53
|
1 |
|
7b 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
7 |
Hošková Nelly; 99
|
7,07
|
1 |
|
7b 5
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
8 |
Procházková Adéla; 99
|
6,74
|
1 |
|
F 7
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
9 |
Kinská Tereza; 00
|
6,58
|
3 |
|
F 8
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
10 |
Keprtová Markéta; 01
|
5,67
|
1 |
|
F 14
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
11 |
Čerenková Petra; 99
|
5,60
|
1 |
|
F 9
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
koule 4kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Taichmanová Radka; 92
|
9,42
|
2 |
|
F 11
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy žen
|
Jičín
|
2 |
Ludvíková Tereza; 97
|
8,05
|
1 |
|
F 11
|
19.01.13
|
Společný halový KP LB+HK /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
disk 0,75kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Procházková Adéla; 99
|
15,61
|
1 |
|
F 11
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
2 |
Kinská Tereza; 00
|
13,86
|
1 |
|
F 12
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
3 |
Čerenková Petra; 99
|
11,49
|
1 |
|
F 10
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
disk 1kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Prouzová Andrea; 97
|
34,19
|
9 |
|
F 5
|
22.06.13
|
MČR juniorstva a dorostu
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Ludvíková Tereza; 97
|
28,72
|
3 |
|
F 11
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy žen
|
Jičín
|
3 |
Taichmanová Radka; 92
|
23,06
|
2 |
|
F 13
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy žen
|
Jičín
|
4 |
Kopecká Eva; 97
|
20,28
|
2 |
|
F 6
|
11.05.13
|
1. kolo SKP dorostu a juniorstva
|
Nové Město nad Metují
|
5 |
Zbirovská Julie; 97
|
15,01
|
1 |
|
F 12
|
11.05.13
|
1. kolo SKP dorostu a juniorstva
|
Nové Město nad Metují
|
kladivo 3kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Prouzová Andrea; 97
|
44,22
|
6 |
|
F 12
|
22.06.13
|
MČR juniorstva a dorostu
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Ludvíková Tereza; 97
|
36,42
|
1 |
|
F 6
|
28.08.13
|
3. kolo SKPD jun. a dor.
|
Pardubice
|
3 |
Tomášková Karolína; 99
|
16,93
|
1 |
|
F 14
|
14.09.13
|
Mistrovství Čech žactva sk. B
|
Jablonec nad Nisou
|
4 |
Marečková Kateřina; 98
|
13,25
|
1 |
|
F 5
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
5 |
Čerenková Petra; 99
|
11,12
|
1 |
|
F 6
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
kladivo 4kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Prouzová Andrea; 97
|
34,79
|
3 |
|
F 4
|
02.06.13
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Liberec
|
2 |
Taichmanová Radka; 92
|
31,72
|
4 |
|
F 8
|
24.08.13
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Hradec Králové
|
3 |
Ludvíková Tereza; 97
|
29,47
|
1 |
|
F 9
|
24.08.13
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Hradec Králové
|
oštěp 500g - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Tomášková Karolína; 99
|
23,35
|
6 |
|
F 14
|
14.09.13
|
Mistrovství Čech žactva sk. B
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Procházková Adéla; 99
|
20,64
|
3 |
|
F 8
|
12.05.13
|
1. kolo KP st. žactva družstev a jednotlivců
|
Dvůr Králové nad Labem
|
3 |
Chaloupská Barbora; 99
|
14,56
|
1 |
|
F 3
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
4 |
Zbirovská Julie; 97
|
13,50
|
1 |
|
F 1
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
5 |
Sedláčková Eva; 97
|
13,15
|
1 |
|
F 2
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
6 |
Šubrtová Jana; 00
|
11,44
|
1 |
|
F 4
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
7 |
Šubrtová Kateřina; 98
|
10,69
|
1 |
|
F 5
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
oštěp 600g - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Křenová Lenka; 88
|
34,46
|
2 |
|
F 6
|
24.08.13
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Hradec Králové
|
2 |
Halvová Kristýna; 94
|
29,11
|
4 |
|
F 1
|
11.05.13
|
1. kolo SKP dorostu a juniorstva
|
Nové Město nad Metují
|
3 |
Taichmanová Radka; 92
|
28,11
|
2 |
|
F 14
|
24.08.13
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Hradec Králové
|