oštěp 600g - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Tomášková Karolína; 99
|
21,97
|
1 |
|
7b 2
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
2 |
Koldinská Tereza; 98
|
17,61
|
1 |
|
7b 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Hošková Nelly; 99
|
11,84
|
1 |
|
7b 6
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
kriket - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Kořénková Tereza; 01
|
42,03
|
5 |
|
F 8
|
11.09.13
|
EKAG
|
Brno
|
2 |
Šantrůčková Nikola; 00
|
39,83
|
5 |
|
5b 1
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Hlávková (host) Kateřina; 01
|
37,14
|
1 |
|
F 4
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
4 |
Keprtová Markéta; 01
|
33,75
|
3 |
|
F 7
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
5 |
Kinská Tereza; 00
|
31,89
|
2 |
|
F 2
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
6 |
Kořánová Aneta; 01
|
30,43
|
2 |
|
F 9
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
7 |
Kazdová Lucie; 01
|
30,06
|
3 |
|
F 5
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
8 |
Pešková Klára; 01
|
29,78
|
1 |
|
F 6
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
9 |
Svobodová Adéla; 00
|
29,72
|
1 |
|
F 7
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
10 |
Nyčová Natálie; 01
|
27,56
|
2 |
|
F 8
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
11 |
Součková Terezie; 03
|
26,21
|
2 |
|
F 4
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
12 |
Adamcová Sára; 01
|
25,13
|
2 |
|
F 9
|
22.04.13
|
Městský, župní přebor - 2. den
|
Hradec Králové
|
13 |
Lencová Nikola; 03
|
24,33
|
6 |
|
F 6
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
14 |
Najmanová Marcela; 03
|
23,86
|
3 |
|
4b 8
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
15 |
Kloučková Tereza; 01
|
23,14
|
2 |
|
F 17
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
16 |
Poláková Timea Janka; 00
|
23,00
|
2 |
|
F 14
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
17 |
Králíčková Tereza; 03
|
20,65
|
1 |
|
F 13
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
18 |
Metelková Michaela; 05
|
19,43
|
3 |
|
F 15
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
19 |
Kozmová Kateřina; 00
|
18,91
|
1 |
|
F 14
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
20 |
Vyhlídová Tereza; 03
|
18,88
|
2 |
|
F 25
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
21 |
Bělohlávková Iveta; 02
|
18,74
|
5 |
|
F 16
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
22 |
Marková Barbora; 04
|
18,44
|
2 |
|
F 8
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
23 |
Kadlecová Amálka; 03
|
17,52
|
6 |
|
F 15
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
24 |
Malinová Barbora; 04
|
17,00
|
1 |
|
F 15
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
25 |
Paikertová Barbora; 03
|
16,93
|
6 |
|
F 16
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
26 |
Filipová Bára; 03
|
16,91
|
3 |
|
F 22
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
27 |
Havlíčková Anna; 05
|
16,44
|
1 |
|
F 9
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
28 |
Kunartová Lucie; 00
|
15,25
|
1 |
|
F 18
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
29 |
Dachovská Natálie; 00
|
15,07
|
1 |
|
5b 12
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
30 |
Prouzová Natálie; 04
|
14,64
|
5 |
|
F 32
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
31 |
Vojkůvková Anna; 01
|
13,77
|
1 |
|
5b 13
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
32 |
Šplíchalová Eliška; 03
|
13,76
|
1 |
|
F 27
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
33 |
Koldinská Eliška; 05
|
12,87
|
4 |
|
4b 21
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
34 |
Prasličková Eva; 04
|
10,54
|
1 |
|
4b 18
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
35 |
Kadlecová Rozálie; 05
|
9,81
|
1 |
|
4b 19
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
36 |
Schánělová Viktorie; 05
|
0,00
|
1 |
|
4b -
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
chůze 3km - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Marečková Kateřina; 98
|
22:14,78
|
1 |
|
F 4
|
14.09.13
|
Mistrovství Čech žactva sk. B
|
Jablonec nad Nisou
|
sedmiboj (žákyně) - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Koldinská Tereza; 98
|
3,205
|
1 |
|
F 1
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
2 |
Tomášková Karolína; 99
|
3,047
|
1 |
|
F 2
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Hošková Nelly; 99
|
2,073
|
1 |
|
F 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
pětiboj - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Šantrůčková Nikola; 00
|
2,301
|
2 |
|
F 16
|
24.05.13
|
MČR ve vícebojích dospělých i mládeže
|
Stará Boleslav
|
2 |
Kořénková Tereza; 01
|
1,651
|
1 |
|
F 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Kinská Tereza; 00
|
1,274
|
1 |
|
F 8
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
4 |
Kazdová Lucie; 01
|
1,178
|
1 |
|
F 10
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
5 |
Nyčová Natálie; 01
|
1,169
|
1 |
|
F 11
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
6 |
Dachovská Natálie; 00
|
641
|
1 |
|
F 12
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
7 |
Vojkůvková Anna; 01
|
479
|
1 |
|
F 13
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
čtyřboj - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Bělohlávková Iveta; 02
|
836
|
5 |
|
F 10
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
2 |
Vyhlídová Tereza; 03
|
784
|
2 |
|
F 14
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
3 |
Součková Terezie; 03
|
767
|
2 |
|
F 13
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
4 |
Marková Barbora; 04
|
748
|
2 |
|
F 15
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
5 |
Havlíčková Anna; 05
|
748
|
1 |
|
F 4
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
6 |
Metelková Michaela; 05
|
710
|
3 |
|
F 17
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
7 |
Poláková Timea Janka; 00
|
665
|
2 |
|
F 22
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
8 |
Pácalová Kateřina; 99
|
652
|
1 |
|
F 13
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
9 |
Filipová Bára; 03
|
632
|
3 |
|
F 21
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
10 |
Lencová Nikola; 03
|
617
|
5 |
|
F 24
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
11 |
Kadlecová Amálka; 03
|
582
|
5 |
|
F 26
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
12 |
Najmanová Marcela; 03
|
577
|
3 |
|
F 19
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
13 |
Kolková, Vodičková, Petrásková, Marková št. C; 98
|
523
|
1 |
|
F 17
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
14 |
Malinová Barbora; 04
|
473
|
1 |
|
F 33
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
15 |
Paikertová Barbora; 03
|
465
|
6 |
|
F 33
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
16 |
Koldinská Eliška; 05
|
451
|
4 |
|
F -
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
17 |
Králíčková Tereza; 03
|
364
|
1 |
|
F 24
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
18 |
Prouzová Natálie; 04
|
348
|
5 |
|
F 37
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
19 |
Prasličková Eva; 04
|
175
|
1 |
|
F 39
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
20 |
Šplíchalová Eliška; 03
|
172
|
1 |
|
F 28
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
21 |
Schánělová Viktorie; 05
|
87
|
1 |
|
F 41
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
22 |
Kadlecová Rozálie; 05
|
15
|
1 |
|
F 42
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
sprinterský trojboj/60,100,200 - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Valešová Pavla; 83
|
2,370
|
1 |
|
F 1
|
12.09.13
|
Hradecké memoriály
|
Hradec Králové
|
2 |
Troppová Kateřina; 94
|
2,202
|
1 |
|
F 2
|
12.09.13
|
Hradecké memoriály
|
Hradec Králové
|
3 x 300 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Koldinská, Loskotová, Šantrůčková št. žákyň; 98
|
2:21,19
|
1 |
|
Bx 2
|
02.03.13
|
Mistrovství ČR žactva v hale /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
4 x 60 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Hošková, Koldinská, Marečková, Loskotová št.žákyně; 98
|
33,16
|
1 |
|
Bx 6
|
11.09.13
|
EKAG
|
Brno
|
2 |
Kolková, Hošková, Čerenková, Šantrůčková št. žákyň; 99
|
33,31
|
1 |
|
F 2
|
12.05.13
|
1. kolo KP st. žactva družstev a jednotlivců
|
Dvůr Králové nad Labem
|
3 |
Loskotová,Čerenková,Šantrůčková,Kinská st. žákyně; 98
|
33,46
|
1 |
|
F 2
|
22.06.13
|
3. kolo KPD starší žactvo
|
Hradec Králové
|
4 |
Šantrůčková, Kořínková, Svobodová, Hlávk št.žákyně; 00
|
34,38
|
1 |
|
Bx 1
|
11.09.13
|
EKAG
|
Brno
|
5 |
Svobodová, Pešková, Kinská, Šantrůčková žákyně; 99
|
34,92
|
1 |
|
Bx 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
6 |
Kořánová, Pešková, Šantrůčková, Svo št. ml. žákyně ; 00
|
35,15
|
1 |
|
Bx 1
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
7 |
Coufalová, Hlávková, Kořánová, Svobodová št. žákyň; 01
|
35,62
|
1 |
|
F 1
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
8 |
Keprtová, Bělková, Kloučková, Kořénková št. ml. žákyně; 01
|
36,08
|
1 |
|
Bx 2
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
9 |
Nyčová, Keprtová, Dachovská, Pešková Kl. št. B; 00
|
40,81
|
1 |
|
Bx 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
10 |
Kadlecová, Lencová, Petrů, Prouzová št. A; 02
|
43,23
|
1 |
|
Bx 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
11 |
Petříková, Metelková, Chvátilová, Paiker št. B; 02
|
45,98
|
1 |
|
Bx 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
12 |
Kadlecová, Prouzová, Zahradníčková, Podo št. elévek; 04
|
48,30
|
1 |
|
Bx 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
4 x 60 m ručně - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Kořánová, Pešková, Šantrůčková, Keprtová št. ml. žákyně; 01
|
35,4
|
1 |
|
Bx 2
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
4 x 100 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Veselá,Troppová,Ďurďová,Valešová št. A; 83
|
50,87
|
1 |
|
Bx 4
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy žen
|
Jičín
|
2 |
Prokopová, Taclíková, Troppová, Valešová št. A; 83
|
50,96
|
2 |
|
Bx 3
|
18.05.13
|
1. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
3 |
Taclíková, Ďurďová, Troppová, Taichmanov št. ženy; 92
|
51,23
|
1 |
|
Bx 2
|
24.08.13
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Hradec Králové
|
4 |
Ďurďová, Veselá, Žabková, Zajacová št. B; 93; h
|
52,23
|
1 |
|
Bx 2
|
18.05.13
|
1. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
5 |
Ďurďová, Veselá, Halvová, Zajacová št. B; 83; h
|
53,72
|
1 |
|
Bx 1
|
02.06.13
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Liberec
|
6 |
Kolková Ad.,Hošková, Kopecká,Zvrškovc št. dor.; 97
|
55,01
|
1 |
|
F 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
7 |
Kořánová,Pešková, Kořénková, Šantrů št. ml. žákyně; 00
|
58,66
|
1 |
|
F 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
4 x 150 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Ďurďová, Ludvíková, Valešová, Troppová št. ženy; 83
|
1:24,32
|
1 |
|
Bx 3
|
19.01.13
|
Společný halový KP LB+HK /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
2 |
Koldinská, Loskotová, Marečková, Tomáško št. žákyň; 98
|
1:28,15
|
1 |
|
Bx 2
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
4 x 300 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Loskotová,Čerenková,Šantrůčková,Kinská st. žákyně; 98
|
3:07,80
|
1 |
|
F 1
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
2 |
Hošková, Koldinská, Kolková, Loskotová št. žákyň; 98
|
3:16,60
|
1 |
|
F 1
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
4 x 400 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Prokopová, Taclíková, Troppová, Valešová št. A; 83
|
4:01,67
|
3 |
|
F 6
|
15.06.13
|
MČR mužů a žen
|
Tábor
|