dálka - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Toman Václav; 72
|
4,82
|
10 |
|
F 2
|
24.08.13
|
Vlašimské memoriály
|
Vlašim
|
2 |
Kloud Vojtěch; 02
|
4,70
|
6 |
|
F 3
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
3 |
Mokrejš Jan; 98
|
4,70
|
1 |
|
F 12
|
21.11.13
|
Utkání sportovních tříd /hala/
|
Pardubice
|
4 |
Hrůša Vojtěch; 99
|
4,64
|
3 |
|
F 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
5 |
Capoušek David; 99
|
4,47
|
10 |
|
F 22
|
23.01.13
|
Vánoční hala žactva /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
6 |
Ryba David; 99
|
4,44
|
5 |
1,0
|
F 5
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
7 |
Lanžhotský Vojtěch; 02
|
4,44
|
4 |
|
F 2
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
8 |
Bahník Marek; 99
|
4,31
|
2 |
|
F 5
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
9 |
Jeřábek Dalibor; 98
|
4,17
|
1 |
0,0
|
F 6
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
10 |
Capoušek Adam; 99
|
4,11
|
5 |
|
F 23
|
23.01.13
|
Vánoční hala žactva /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
11 |
Blažek Michal; 01
|
3,88
|
5 |
|
F 8
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
12 |
Zítko David; 99
|
3,86
|
1 |
|
F 8
|
12.05.13
|
1. kolo KP st. žactva družstev a jednotlivců
|
Dvůr Králové nad Labem
|
13 |
Bednář Jáchym; 02
|
3,85
|
7 |
|
F 7
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
14 |
Vohlídka Vojtěch; 02
|
3,84
|
6 |
|
F 5
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
15 |
Pikola Matěj; 00
|
3,83
|
1 |
|
5b 7
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
16 |
Šantrůček Jaroslav; 02
|
3,83
|
1 |
|
F 4
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
17 |
Jezdinský Jakub; 00
|
3,80
|
1 |
|
5b 8
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
18 |
Zahálka Pavel; 01
|
3,80
|
1 |
|
5b 9
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
19 |
Štefko Štěpán; 04
|
3,78
|
2 |
|
F 1
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
20 |
Bohata Dominik; 00
|
3,76
|
3 |
|
5b 11
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
21 |
Marek František; 01
|
3,76
|
1 |
|
F 5
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
22 |
Metelka Ondřej; 01
|
3,72
|
2 |
|
F 6
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
23 |
Kinský Tomáš; 02
|
3,69
|
4 |
|
4b 3
|
05.05.13
|
Jarní pohár přípravek ve čtyřboji
|
Hradec Králové
|
24 |
Hůza Jakub; 03
|
3,66
|
6 |
|
F 9
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
25 |
Pávek Matěj; 02
|
3,66
|
3 |
|
F 1
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
26 |
Bělka Kryštof; 03
|
3,60
|
1 |
|
F 2
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
27 |
Chaloupský Jakub; 03
|
3,53
|
4 |
|
F 4
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
28 |
Novotný Eduard; 02
|
3,50
|
2 |
|
4b 6
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
29 |
Babka Tadeáš; 03
|
3,36
|
1 |
|
F 17
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
30 |
Šotola Šimon; 00
|
3,34
|
1 |
|
5b 15
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
31 |
Ulrich Nikolas; 01
|
3,32
|
1 |
|
5b 16
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
32 |
Kušnír Jakub; 02
|
3,32
|
6 |
|
F 15
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
33 |
Kořének Jan; 04
|
3,29
|
4 |
|
4b 7
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
34 |
Kobylka Matěj; 03
|
3,27
|
4 |
|
F 16
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
35 |
Čermák Jan; 03
|
3,23
|
2 |
|
F 7
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
36 |
Jankovič Daniel; 01
|
3,21
|
2 |
|
F 12
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
37 |
Brixi Marian; 02
|
3,06
|
3 |
|
F 28
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
38 |
Jaroš David; 03
|
3,03
|
1 |
|
F 21
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
39 |
Fábera David; 03
|
2,99
|
1 |
|
F 9
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
40 |
Schappl Dominik; 00
|
2,98
|
1 |
|
F 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
41 |
Tejc Matouš; 05
|
2,96
|
2 |
|
4b 13
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
42 |
Kalina Štěpán; 03
|
2,86
|
1 |
|
F 6
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
43 |
Podolský Petr; 04
|
2,83
|
2 |
|
F 15
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
44 |
Liebich Jáchym; 03
|
2,69
|
2 |
|
4b 16
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
45 |
Bílek Adam; 03
|
2,68
|
1 |
|
4b 17
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
46 |
Balcárek Filip; 04
|
2,66
|
2 |
|
F 19
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
47 |
Polman George; 03
|
2,65
|
1 |
|
F -
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
48 |
Oliva David; 05
|
2,60
|
1 |
|
4b 18
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
49 |
Rejsek Benedikt; 04
|
2,57
|
1 |
|
F 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
50 |
Štefko Viktor; 06
|
2,55
|
1 |
|
F 23
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
51 |
Hlávko Matěj; 04
|
2,52
|
1 |
|
4b -
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
52 |
Háp Matěj; 04
|
2,52
|
1 |
|
4b 19
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
53 |
Jankovič Matouš; 04
|
2,43
|
1 |
|
4b 22
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
54 |
Najman František; 06
|
2,28
|
1 |
|
4b 25
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
55 |
Rejsek Matyáš; 07
|
2,09
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
56 |
Kvasnička Adam; 04
|
1,84
|
1 |
|
F 30
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
trojskok - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Rykl Radoš; 95
|
13,65
|
2 |
|
F 3
|
02.06.13
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Liberec
|
2 |
Havel Mikuláš; 96; h
|
12,92
|
3 |
|
F 7
|
02.06.13
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Liberec
|
3 |
Müller Vít (host); 96; h
|
12,33
|
1 |
0,4
|
F 10
|
28.09.13
|
Mistrovství ČR družstev dorostenců
|
Břeclav
|
koule 3kg - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Halíř Pavel; 00
|
9,66
|
2 |
|
F 1
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
2 |
Říha Josef; 99
|
9,28
|
1 |
|
F 1
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
3 |
Jezdinský Jakub; 00
|
9,22
|
1 |
|
F 2
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
4 |
Podhorský Šimon; 00
|
8,73
|
4 |
|
F 3
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
5 |
Vašata Zdeněk; 30
|
8,02
|
1 |
|
F 1
|
11.11.13
|
Liberec Open - vrhačský pětiboj
|
Liberec
|
6 |
Šotola Šimon; 00
|
6,74
|
1 |
|
F 5
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
koule 4kg - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Mokrejš Jan; 98
|
12,60
|
8 |
|
F 6
|
23.01.13
|
Vánoční hala žactva /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
2 |
Vašata Václav; 43
|
11,63
|
1 |
|
F 1
|
11.11.13
|
Liberec Open - vrhačský pětiboj
|
Liberec
|
3 |
Landmesser Vinfried; 43
|
10,99
|
3 |
|
F 1
|
28.08.13
|
2. atletická středa v Houštce
|
Stará Boleslav
|
4 |
Říha Josef; 99
|
10,69
|
3 |
|
F 14
|
23.01.13
|
Vánoční hala žactva /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
5 |
Záhora Vojtěch; 98
|
10,69
|
6 |
|
F 2
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
6 |
Desenský Lukáš; 98
|
10,40
|
6 |
|
F 6
|
13.01.13
|
Halový přebor LK ve vícebojích /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
7 |
Jeřábek Dalibor; 98
|
10,40
|
2 |
|
F 23
|
24.06.13
|
Letní olympiáda mládeže
|
Uherské Hradiště
|
8 |
Kurfürst Vojtěch; 98
|
9,94
|
3 |
|
F 2
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
9 |
Archleb David; 99
|
9,91
|
2 |
|
F 2
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
10 |
Siegl Vladimír; 97
|
9,84
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
11 |
Halíř Pavel; 00
|
8,59
|
1 |
|
10 3
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
12 |
Hrůša Vojtěch; 99
|
8,09
|
4 |
|
F 5
|
31.08.13
|
4. kolo KP st. žactva
|
Trutnov
|
13 |
Capoušek David; 99
|
7,88
|
4 |
|
10 4
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
14 |
Ryba David; 99
|
7,83
|
3 |
|
10 5
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
15 |
Capoušek Adam; 99
|
7,63
|
2 |
|
F 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
16 |
Lavický Matěj; 98
|
7,46
|
1 |
|
F 27
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
17 |
Chvátil Šimon; 99
|
7,24
|
1 |
|
F 29
|
16.02.13
|
Společný halový KP LB+HK žactvo /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
koule 5kg - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Doležal Jan; 96
|
15,66
|
8 |
|
10 1
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
2 |
Červinka Václav; 94
|
12,30
|
1 |
|
F -
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
3 |
Werner Daniel; 96
|
12,07
|
1 |
|
F 3
|
15.06.13
|
2. kolo SKP juniorstva a dorostu
|
Svitavy
|
4 |
Lochman Marek; 96
|
12,07
|
4 |
|
F 12
|
28.09.13
|
Mistrovství ČR družstev dorostenců
|
Břeclav
|
5 |
Bareš Marek; 95
|
11,68
|
1 |
|
F -
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
6 |
Müller Dominik; 97
|
10,92
|
1 |
|
F 7
|
28.08.13
|
3. kolo SKPD jun. a dor.
|
Pardubice
|
7 |
Šlégl Jiří; 97
|
9,86
|
2 |
|
F 11
|
15.06.13
|
2. kolo SKP juniorstva a dorostu
|
Svitavy
|
8 |
Siegl Vladimír; 97
|
9,13
|
1 |
|
F 7
|
26.01.13
|
Halový přebor MaS ve vícebojích /hala/
|
Olomouc
|
koule 6kg - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Hubáček Jaroslav; 55
|
11,66
|
1 |
|
F 2
|
08.05.13
|
Sokolské metání
|
Brno
|
2 |
Rykl Radoš; 95
|
11,17
|
3 |
|
10 1
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
3 |
Červinka Václav; 94
|
11,15
|
3 |
|
F 6
|
24.05.13
|
MČR ve vícebojích dospělých i mládeže
|
Stará Boleslav
|
4 |
Bareš Marek; 95
|
10,29
|
2 |
|
F 7
|
13.01.13
|
Halový přebor LK ve vícebojích /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
5 |
Souček Michal ; 94
|
6,79
|
1 |
|
10 3
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
koule 7,26kg - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Cejnar Zdeněk; 82
|
16,32
|
4 |
|
F 3
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy mužů
|
Turnov
|
2 |
Černý Jakub; 87
|
14,83
|
9 |
|
F 5
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy mužů
|
Turnov
|
3 |
Doležal Jan; 96
|
11,16
|
2 |
|
F 9
|
19.01.13
|
Společný halový KP LB+HK /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
4 |
Perun Vítězslav; 78
|
10,75
|
1 |
|
F 5
|
16.06.13
|
3. kolo SKP mužů
|
Svitavy
|