60 m - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Müller Dominik; 97
|
7,21
|
2 |
0,0
|
Bx 2
|
12.09.13
|
Hradecké memoriály
|
Hradec Králové
|
2 |
Desenský Lukáš; 98
|
7,49
|
8 |
1,8
|
Rx 4
|
24.06.13
|
Letní olympiáda mládeže
|
Uherské Hradiště
|
3 |
Hajnyš Ondřej; 98; h
|
7,52
|
5 |
-0,1
|
Bx 1
|
22.06.13
|
3. kolo KPD starší žactvo
|
Hradec Králové
|
4 |
Souček Michal ; 94
|
7,66
|
1 |
0,0
|
Bx 5
|
12.09.13
|
Hradecké memoriály
|
Hradec Králové
|
5 |
Archleb David; 99
|
7,69
|
4 |
|
Rx 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
6 |
Roubal Jakub; 99
|
7,80
|
3 |
-0,1
|
Bx 2
|
22.06.13
|
3. kolo KPD starší žactvo
|
Hradec Králové
|
7 |
Lukáš Marek; 97
|
7,86
|
1 |
0,0
|
Bx 1
|
12.09.13
|
Hradecké memoriály
|
Hradec Králové
|
8 |
Záhora Vojtěch; 98
|
7,95
|
5 |
|
Rx 2
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
9 |
Halíř Pavel; 00
|
7,99
|
7 |
|
Rx 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
10 |
Pašek Tadeáš; 95
|
8,03
|
1 |
|
F 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
11 |
Toman Václav; 72
|
8,09
|
8 |
|
F 14
|
09.05.13
|
30. Mezinárodní běžecký desetiboj
|
Trutnov
|
12 |
Blatník Filip; 00
|
8,09
|
9 |
1,9
|
Rx 3
|
24.06.13
|
Letní olympiáda mládeže
|
Uherské Hradiště
|
13 |
Štěpánek Martin; 97
|
8,11
|
2 |
|
F 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
14 |
Chmelař Josef; 98
|
8,12
|
6 |
-0,4
|
Rx 3
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
15 |
Mairinger Filip; 97
|
8,28
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
16 |
Jeřábek Dalibor; 98
|
8,33
|
3 |
0,2
|
Bx 3
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
17 |
Lavický Matěj; 98
|
8,33
|
4 |
-1,4
|
Rx 4
|
11.09.13
|
EKAG
|
Brno
|
18 |
Kurfürst Vojtěch; 98
|
8,38
|
1 |
0,2
|
Bx 4
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
19 |
Říha Josef; 99
|
8,42
|
2 |
0,1
|
10 3
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
20 |
Lanžhotský Vojtěch; 02
|
8,50
|
6 |
|
Bx 1
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
21 |
Hrůša Vojtěch; 99
|
8,51
|
4 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
22 |
Zítko David; 99
|
8,60
|
2 |
0,3
|
Bx 1
|
12.05.13
|
1. kolo KP st. žactva družstev a jednotlivců
|
Dvůr Králové nad Labem
|
23 |
Mokrejš Jan; 98
|
8,62
|
2 |
|
F 6
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
24 |
Ryba David; 99
|
8,62
|
5 |
|
Rx 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
25 |
Bohata Dominik; 00
|
8,69
|
4 |
0,8
|
Bx 1
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
26 |
Černý Jakub; 87
|
8,81
|
1 |
|
F 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
27 |
Podhorský Šimon; 00
|
8,84
|
3 |
0,8
|
Bx 3
|
15.05.13
|
1. kolo KP ml. žactva družstev i jednotlivců
|
Nové Město nad Metují
|
28 |
Capoušek David; 99
|
8,87
|
3 |
0,1
|
10 6
|
22.09.13
|
69. ročník Ústeckého desetiboje
|
Ústí nad Orlicí
|
29 |
Kloud Vojtěch; 02
|
8,88
|
7 |
|
F 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
30 |
Chaloupský Jakub; 03
|
9,13
|
4 |
|
Bx 1
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
31 |
Pikola Matěj; 00
|
9,15
|
2 |
1,3
|
Bx 3
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
32 |
Bednář Jáchym; 02
|
9,20
|
9 |
|
Bx 3
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
33 |
Kynčl Marek; 00
|
9,21
|
1 |
|
Bx 1
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
34 |
Marek František; 00
|
9,25
|
1 |
|
Bx 3
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
35 |
Vohlídka Vojtěch; 02
|
9,30
|
8 |
|
Bx 5
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
36 |
Hůza Jakub; 03
|
9,30
|
7 |
|
Bx 5
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
37 |
Blažek Michal; 01
|
9,33
|
4 |
|
Bx 1
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
38 |
Hampl František; 00
|
9,35
|
1 |
|
Rx 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
39 |
Jezdinský Jakub; 00
|
9,38
|
1 |
1,1
|
Bx 3
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
40 |
Šantrůček Jaroslav; 02
|
9,38
|
1 |
|
Bx 2
|
04.09.13
|
3. kolo KP mladší žactvo
|
Nová Paka
|
41 |
Kinský Tomáš; 02
|
9,43
|
4 |
|
Bx 1
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
42 |
Štefko Štěpán; 04
|
9,49
|
4 |
|
F 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
43 |
Capoušek Adam; 99
|
9,51
|
3 |
0,3
|
Rx 5
|
08.06.13
|
2. kolo KPD st. žactva
|
Jaroměř
|
44 |
Zajíc Tomáš; 00
|
9,54
|
1 |
1,2
|
Bx 6
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
45 |
Šotola Šimon; 00
|
9,58
|
2 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
46 |
Metelka Ondřej; 01
|
9,75
|
2 |
|
Bx 5
|
25.09.13
|
4. kolo KP ml. žactva
|
Hradec Králové
|
47 |
Bělka Kryštof; 03
|
9,75
|
2 |
|
Rx 2
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
48 |
Kušnír Jakub; 02
|
9,80
|
7 |
|
Bx 2
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
49 |
Brixi Marian; 02
|
9,90
|
3 |
|
Bx 6
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
50 |
Kořének Jan; 04
|
9,95
|
4 |
|
Bx 1
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
51 |
Pávek Matěj; 02
|
9,99
|
4 |
|
Rx 2
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
52 |
Novotný Eduard; 02
|
10,02
|
2 |
|
Bx 4
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
53 |
Veselka Šimon; 02
|
10,09
|
1 |
|
Bx 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
54 |
Miro Kryštof; 03
|
10,11
|
1 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
55 |
Kobylka Matěj; 03
|
10,20
|
5 |
|
Bx 3
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
56 |
Babka Tadeáš; 03
|
10,20
|
1 |
|
Bx 5
|
20.06.13
|
2. kolo KP přípravek sk. B
|
Dvůr Králové nad Labem
|
57 |
Kalina Štěpán; 03
|
10,29
|
1 |
|
Bx 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
58 |
Jaroš David; 03
|
10,37
|
2 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
59 |
Zahálka Pavel; 01
|
10,48
|
1 |
|
F 7
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
60 |
Tejc Matouš; 05
|
10,53
|
2 |
|
Bx 5
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
61 |
Novák David; 02
|
10,54
|
1 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
62 |
Jankovič Daniel; 01
|
10,55
|
2 |
|
Rx 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
63 |
Dušek Štěpán; 04
|
10,63
|
2 |
|
F 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
64 |
Bílek Adam; 03
|
10,73
|
1 |
|
Bx 3
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
65 |
Chaloupka Jakub; 02
|
10,78
|
1 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
66 |
Čermák Jan; 03
|
10,83
|
2 |
|
Bx 2
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
67 |
Hlávko Matěj; 04
|
10,85
|
3 |
|
F 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
68 |
Schappl Dominik; 00
|
10,87
|
1 |
|
Bx 2
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
69 |
Fábera David; 03
|
10,87
|
1 |
|
Bx 2
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
70 |
Balcárek Filip; 04
|
10,88
|
2 |
|
Bx 2
|
05.09.13
|
3. kolo KP přípravky sk. B
|
Jaroměř
|
71 |
Šrytr Dominik; 05
|
10,97
|
2 |
|
Rx 1
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
72 |
Podolský Petr; 04
|
11,29
|
4 |
|
Bx 7
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
73 |
Wagner Nikolas; 05
|
11,37
|
1 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
74 |
Čermák Martin; 05
|
11,44
|
1 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
75 |
Veselka Jonáš; 05
|
11,45
|
1 |
|
Bx 3
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
76 |
Kvasnička Adam; 04
|
11,45
|
1 |
-10,2
|
Bx 5
|
05.10.13
|
KP přípravek ve čtyřboji
|
Jaroměř
|
77 |
Liebich Jáchym; 03
|
11,56
|
2 |
|
Bx 5
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
78 |
Polman George; 03
|
11,75
|
1 |
|
Bx 5
|
19.09.13
|
4.kolo KP přípravek B
|
Hradec Králové
|
79 |
Rejsek Benedikt; 04
|
11,84
|
2 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
80 |
Ulrich Nikolas; 01
|
11,87
|
1 |
1,1
|
Bx 5
|
04.05.13
|
Přebor ČOS a KHK ve vícebojích
|
Hradec Králové
|
81 |
Jankovič Matouš; 04
|
11,88
|
2 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
82 |
Polášek Radim; 02
|
11,88
|
1 |
|
Rx 6
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
83 |
Štefko Viktor; 06
|
11,90
|
2 |
|
Rx 2
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
84 |
Háp Matěj; 04
|
11,97
|
1 |
|
Bx 6
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
85 |
Bělovský Pavel; 06
|
12,01
|
1 |
|
Rx 3
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
86 |
Pilař Martin; 05
|
12,03
|
1 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
87 |
Hořejší Daniel.; 03
|
12,14
|
1 |
|
Rx 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
88 |
Oliva David; 05
|
12,23
|
1 |
|
Bx 5
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
89 |
Dlouhý Sebastian; 05
|
12,77
|
1 |
|
Rx 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
90 |
Balcar Štěpán; 07
|
12,83
|
1 |
|
Rx 4
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
91 |
Hušek Martin; 02
|
13,04
|
1 |
|
Bx 7
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
92 |
Jeřábek Jáchym; 07
|
13,54
|
1 |
|
Rx 5
|
10.10.13
|
Nejrychlejší Hradečák
|
Hradec Králové
|
93 |
Najman František; 06
|
13,56
|
1 |
|
Bx 7
|
29.05.13
|
1. kolo KP přípravek sk. B
|
Hradec Králové
|
94 |
Rejsek Matyáš; 07
|
14,14
|
1 |
|
Bx 4
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
95 |
Říha Jakub; 07
|
15,29
|
1 |
|
Bx 5
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
96 |
Bačina Andrej; 06
|
16,01
|
1 |
|
Bx 6
|
15.04.13
|
Městský, župní přebor - 1. den
|
Hradec Králové
|
100 y - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Toman Václav; 72
|
11,51
|
2 |
3,5
|
Bx 2
|
27.06.13
|
Zlatá tretra Ostrava
|
Ostrava - Vítkovice
|
100 m - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Desenský Michal; 93
|
10,75
|
4 |
1,5
|
F 1
|
18.05.13
|
1. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Müller Dominik; 97
|
11,01
|
16 |
1,5
|
F 3
|
18.05.13
|
1. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
3 |
Hodboď (host) Lukáš; 96; h
|
11,08
|
7 |
1,0
|
F 4
|
29.06.13
|
3. kolo I. ligy mužů
|
Turnov
|