60 m - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Desenský Michal; 93
|
7,00
|
4 |
|
F 1
|
20.02.10
|
MČR juniorstva a dorostu v hale /hala/
|
Praha - hala Stromovka
|
2 |
Nix Tomáš; 82
|
7,12
|
1 |
0,5
|
F 1
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
3 |
Balcar Tomáš; 79
|
7,28
|
1 |
0,5
|
F 2
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
4 |
Schoř Lukáš ; 95
|
7,48
|
16 |
|
Rx 3
|
02.10.10
|
Finále MČR družstev žáků
|
Kladno
|
5 |
Kramář Daniel; 92
|
7,49
|
2 |
|
F 3
|
30.01.10
|
Společný KP HK+PU /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
6 |
Štěpán Pavel; 92
|
7,58
|
1 |
0,5
|
F 3
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
7 |
Doležal Jan; 96
|
7,61
|
6 |
|
Bx 1
|
04.12.10
|
Pomerančový mítink /hala/
|
Jablonec nad Nisou - hala
|
8 |
Kujal Jan; 87
|
7,68
|
1 |
|
F 1
|
30.01.10
|
Společný KP HK+PU /hala/
|
Praha - hala Strahov
|
9 |
Rykl Radoš; 95
|
7,71
|
7 |
|
F 7
|
28.05.10
|
Mistrovství ČR ve vícebojích
|
Stará Boleslav
|
10 |
Kolář Kamil; 96
|
7,82
|
1 |
|
Rx 5
|
02.10.10
|
Finále MČR družstev žáků
|
Kladno
|
11 |
Kohout Jan; 95
|
7,86
|
6 |
|
Bx 3
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
12 |
Sychra Martin ; 94
|
8,02
|
1 |
|
MB -
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
13 |
Střeleček Jan ; 95
|
8,04
|
1 |
|
F 4
|
14.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
14 |
Sobotka Jan; 97
|
8,11
|
2 |
|
Rx 5
|
02.10.10
|
Finále MČR družstev žáků
|
Kladno
|
15 |
Werner Daniel; 96
|
8,14
|
2 |
|
Bx 3
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
16 |
Bareš Marek; 95
|
8,15
|
5 |
|
F 4
|
12.02.10
|
MČR v halových vícebojích /hala/
|
Praha - hala Stromovka
|
17 |
Chuděj Jakub; 96
|
8,32
|
3 |
1,0
|
Rx 3
|
26.06.10
|
3. kolo KP st. žactva
|
Dvůr Králové nad Labem
|
18 |
Svoboda Lukáš; 96
|
8,38
|
2 |
|
Bx 2
|
04.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva
|
Týniště nad Orlicí
|
19 |
Bajtalon Michal; 95
|
8,45
|
3 |
|
F 5
|
02.05.10
|
Youth Atletics - Sokol Grand Prix
|
Kolín
|
20 |
Lukáš Marek; 97
|
8,63
|
3 |
|
F 1
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
21 |
Štěpánek Martin; 97
|
8,72
|
1 |
|
F 3
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
22 |
Roubal Jakub; 99
|
9,08
|
2 |
|
F 1
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
23 |
Záhora Vojtěch; 98
|
9,09
|
3 |
0,0
|
F 1
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
24 |
Čihák Pavel; 98
|
9,21
|
1 |
|
F 3
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
25 |
Šlégl Jiří; 97
|
9,25
|
3 |
|
F 3
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
26 |
Trsek Jiří; 97
|
9,32
|
3 |
|
F 4
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
27 |
Chmelař Josef; 98
|
9,35
|
3 |
0,2
|
F 3
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
28 |
Holeček Kryštof; 99
|
9,45
|
1 |
|
F -
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
29 |
Svatoš Filip; 97
|
9,46
|
3 |
|
F 4
|
23.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nové Město nad Metují
|
30 |
Zítko David; 99
|
9,54
|
2 |
|
F 2
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
31 |
Bílý Tomáš; 99
|
9,67
|
1 |
|
F 3
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
32 |
Fiedler Jan; 97
|
9,67
|
1 |
|
F 2
|
23.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nové Město nad Metují
|
33 |
Siegl Vladimír; 97
|
9,67
|
1 |
-1,5
|
F 6
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
34 |
Beran Petr; 97
|
9,81
|
2 |
|
F 4
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
35 |
Neradílek Martin; 97
|
9,96
|
1 |
0,0
|
F 6
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
36 |
Kavalír Jáchym; 99
|
9,97
|
1 |
|
F 4
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
37 |
Ryba David; 99
|
10,00
|
1 |
|
F -
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
38 |
Janata Jakub; 97
|
10,04
|
1 |
|
Bx 4
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
39 |
Špaček Jaromír; 00
|
10,65
|
1 |
|
F 1
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
40 |
Penjak Adam; 97
|
10,68
|
1 |
|
F 6
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
41 |
Hrůša Vojtěch; 99
|
10,97
|
1 |
|
F -
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
42 |
Jankovič Daniel; 01
|
11,56
|
1 |
|
Bx 3
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
60 m ručně - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Doležal Jan; 96
|
7,3
|
4 |
|
Rx 1
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
2 |
Schoř Lukáš ; 95
|
7,4
|
2 |
|
F 1
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
3 |
Rykl Radoš; 95
|
7,5
|
3 |
|
F 2
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
4 |
Kohout Jan; 95
|
7,6
|
4 |
|
Rx 4
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
5 |
Bareš Marek; 95
|
7,8
|
3 |
|
Rx 5
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
6 |
Werner Daniel; 96
|
7,8
|
3 |
|
F 6
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
7 |
Sychra Martin ; 94
|
7,9
|
1 |
|
Bx 2
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
8 |
Lochman Marek; 96
|
7,9
|
1 |
|
Rx 2
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
9 |
Sobotka Jan; 97
|
8,0
|
3 |
|
F 2
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
10 |
Tomáš Martin; 95
|
8,1
|
1 |
|
F 2
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
11 |
Česák Ondřej; 95
|
8,2
|
1 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
12 |
Hanzl Tomáš; 95
|
8,2
|
2 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
13 |
Lukáš Marek; 97
|
8,4
|
4 |
|
F 3
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
14 |
Kopczyk Pavel; 96
|
8,4
|
1 |
|
Rx 3
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
15 |
Štěpánek Martin; 97
|
8,5
|
3 |
|
F 2
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
16 |
Svoboda Lukáš; 96
|
8,5
|
1 |
|
Rx 2
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
17 |
Šlégl Jiří; 97
|
8,9
|
1 |
|
F -
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
18 |
Vápeník Adam; 98
|
8,9
|
1 |
|
F 1
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
19 |
Čihák Pavel; 98
|
8,9
|
1 |
|
F 3
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
20 |
Záhora Vojtěch; 98
|
8,9
|
3 |
|
F 1
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
21 |
Roubal Jakub; 99
|
8,9
|
3 |
|
F 1
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
22 |
Bílý Tomáš; 99
|
9,1
|
4 |
|
F 2
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
23 |
Zítko David; 99
|
9,2
|
2 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
24 |
Trsek Jiří; 97
|
9,2
|
1 |
|
F 4
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
25 |
Chmelař Josef; 98
|
9,2
|
3 |
|
F 2
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
26 |
Neradílek Martin; 97
|
9,3
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
27 |
Jeřábek Dalibor; 98
|
9,3
|
1 |
|
F 2
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
28 |
Svatoš Filip; 97
|
9,3
|
4 |
|
F 3
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
29 |
Beran Petr; 97
|
9,4
|
1 |
|
F 3
|
08.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
30 |
Novotný Jan; 97
|
9,4
|
3 |
|
F 5
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
31 |
Novák Evžen; 98
|
9,5
|
1 |
|
F 3
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
32 |
Blatník Filip; 00
|
9,6
|
1 |
|
F 4
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
33 |
Janata Jakub; 97
|
9,8
|
2 |
|
F 2
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
34 |
Blažek Michal; 01
|
9,8
|
1 |
|
F 3
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
35 |
Koníček Filip; 95
|
9,8
|
1 |
|
Rx 5
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
36 |
Denk David; 97
|
9,9
|
2 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
37 |
Nezbeda Jan; 99
|
9,9
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
38 |
Halíř Pavel; 00
|
9,9
|
1 |
|
F 3
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
39 |
Marek František; 01
|
10,0
|
1 |
|
F 1
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
40 |
Kavalír Jáchym; 99
|
10,1
|
1 |
|
F 5
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
41 |
Penjak Adam; 97
|
10,1
|
1 |
|
F 5
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
42 |
Karlík Daniel; 99
|
10,1
|
1 |
|
F 3
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
43 |
Líbal Denis; 98
|
10,2
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
44 |
Rohr Martin; 99
|
10,2
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
45 |
Horáček Vladimír; 97
|
10,2
|
1 |
|
F 6
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
46 |
Komberec Tomáš; 98
|
10,3
|
1 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
47 |
Metelka Ondřej; 01
|
10,3
|
1 |
|
F 2
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
48 |
Hruška Dominik; 98
|
10,6
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
49 |
Jankovič Daniel; 01
|
11,3
|
1 |
|
MB -
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
100 m - muži
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Desenský Michal; 93
|
10,87
|
22 |
|
F 1
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev juniorek
|
Kladno
|
2 |
Nix Tomáš; 82
|
11,16
|
3 |
1,0
|
Bx 1
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
3 |
Balcar Tomáš; 79
|
11,38
|
2 |
1,0
|
Bx 2
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|