Výkonnostní tabulky - oddíl atletiky TJ Sokol Hradec Králové

web oddílu

Řazení dle
Od:
Do:
Disciplína
Kategorie
Závod
Domácí/host
Dráha/hala
Vítr
Poznámky
Seskupení
Příjmení jméno

stáhnout zobrazené výsledky jako .csv

60 m - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Nix Tomáš; 82 7,12 1 0,5 F 1 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
2 Balcar Tomáš; 79 7,28 1 0,5 F 2 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
3 Schoř Lukáš ; 95 7,48 13 Rx 3 02.10.10 Finále MČR družstev žáků Kladno
4 Štěpán Pavel; 92 7,58 1 0,5 F 3 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
5 Rykl Radoš; 95 7,71 3 F 7 28.05.10 Mistrovství ČR ve vícebojích Stará Boleslav
6 Doležal Jan; 96 7,75 3 F 8 28.05.10 Mistrovství ČR ve vícebojích Stará Boleslav
7 Kolář Kamil; 96 7,82 1 Rx 5 02.10.10 Finále MČR družstev žáků Kladno
8 Kohout Jan; 95 7,86 5 Bx 3 09.10.10 SKP ve vícebojích mládeže Litomyšl
9 Sychra Martin ; 94 8,02 1 MB - 09.10.10 SKP ve vícebojích mládeže Litomyšl
10 Střeleček Jan ; 95 8,04 1 F 4 14.04.10 Městský a okresní přebor Hradec Králové
11 Sobotka Jan; 97 8,11 2 Rx 5 02.10.10 Finále MČR družstev žáků Kladno
12 Werner Daniel; 96 8,14 2 Bx 3 09.10.10 SKP ve vícebojích mládeže Litomyšl
13 Chuděj Jakub; 96 8,32 3 1,0 Rx 3 26.06.10 3. kolo KP st. žactva Dvůr Králové nad Labem
14 Bareš Marek; 95 8,36 1 Bx 5 09.10.10 SKP ve vícebojích mládeže Litomyšl
15 Svoboda Lukáš; 96 8,38 2 Bx 2 04.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Týniště nad Orlicí
16 Bajtalon Michal; 95 8,45 3 F 5 02.05.10 Youth Atletics - Sokol Grand Prix Kolín
17 Lukáš Marek; 97 8,63 3 F 1 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
18 Štěpánek Martin; 97 8,72 1 F 3 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva I. tř. Nová Paka
19 Roubal Jakub; 99 9,08 2 F 1 17.06.10 2. kolo KP ml. žactva II. tř. Jaroměř
20 Záhora Vojtěch; 98 9,09 3 0,0 F 1 16.08.10 Přebor ČOS ve vícebojích žactva Hradec Králové
21 Čihák Pavel; 98 9,21 1 F 3 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
22 Šlégl Jiří; 97 9,25 3 F 3 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
23 Trsek Jiří; 97 9,32 3 F 4 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
24 Chmelař Josef; 98 9,35 3 0,2 F 3 16.08.10 Přebor ČOS ve vícebojích žactva Hradec Králové
25 Holeček Kryštof; 99 9,45 1 F - 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
26 Svatoš Filip; 97 9,46 3 F 4 23.06.10 2. kolo KP ml. žactva I. tř. Nové Město nad Metují
27 Zítko David; 99 9,54 2 F 2 17.06.10 2. kolo KP ml. žactva II. tř. Jaroměř
28 Bílý Tomáš; 99 9,67 1 F 3 17.06.10 2. kolo KP ml. žactva II. tř. Jaroměř
29 Fiedler Jan; 97 9,67 1 F 2 23.06.10 2. kolo KP ml. žactva I. tř. Nové Město nad Metují
30 Siegl Vladimír; 97 9,67 1 -1,5 F 6 16.08.10 Přebor ČOS ve vícebojích žactva Hradec Králové
31 Beran Petr; 97 9,81 2 F 4 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva I. tř. Nová Paka
32 Neradílek Martin; 97 9,96 1 0,0 F 6 16.08.10 Přebor ČOS ve vícebojích žactva Hradec Králové
33 Kavalír Jáchym; 99 9,97 1 F 4 17.06.10 2. kolo KP ml. žactva II. tř. Jaroměř
34 Ryba David; 99 10,00 1 F - 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
35 Janata Jakub; 97 10,04 1 Bx 4 09.10.10 SKP ve vícebojích mládeže Litomyšl
36 Špaček Jaromír; 00 10,65 1 F 1 17.06.10 2. kolo KP ml. žactva II. tř. Jaroměř
37 Penjak Adam; 97 10,68 1 F 6 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
38 Hrůša Vojtěch; 99 10,97 1 F - 29.09.10 4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo Hradec Králové
39 Jankovič Daniel; 01 11,56 1 Bx 3 02.10.10 Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky Jaroměř

60 m ručně - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Doležal Jan; 96 7,3 3 Rx 1 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
2 Schoř Lukáš ; 95 7,4 2 F 1 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
3 Rykl Radoš; 95 7,5 3 F 2 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
4 Kohout Jan; 95 7,6 3 Rx 4 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
5 Bareš Marek; 95 7,8 2 Rx 5 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
6 Werner Daniel; 96 7,8 3 F 6 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
7 Lochman Marek; 96 7,9 1 Rx 2 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
8 Sychra Martin ; 94 7,9 1 Bx 2 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
9 Sobotka Jan; 97 8,0 3 F 2 15.06.10 1. kolo KP ml. žactva I. tř Dvůr Králové nad Labem
10 Tomáš Martin; 95 8,1 1 F 2 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
11 Česák Ondřej; 95 8,2 1 F 3 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
12 Hanzl Tomáš; 95 8,2 2 F 5 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
13 Lukáš Marek; 97 8,4 4 F 3 15.06.10 1. kolo KP ml. žactva I. tř Dvůr Králové nad Labem
14 Kopczyk Pavel; 96 8,4 1 Rx 3 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
15 Štěpánek Martin; 97 8,5 3 F 2 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
16 Svoboda Lukáš; 96 8,5 1 Rx 2 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
17 Šlégl Jiří; 97 8,9 1 F - 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
18 Vápeník Adam; 98 8,9 1 F 1 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
19 Čihák Pavel; 98 8,9 1 F 3 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
20 Záhora Vojtěch; 98 8,9 3 F 1 15.06.10 1. kolo KP ml. žactva I. tř Dvůr Králové nad Labem
21 Roubal Jakub; 99 8,9 3 F 1 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
22 Bílý Tomáš; 99 9,1 4 F 2 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
23 Zítko David; 99 9,2 2 F 3 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
24 Trsek Jiří; 97 9,2 1 F 4 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
25 Chmelař Josef; 98 9,2 3 F 2 15.06.10 1. kolo KP ml. žactva I. tř Dvůr Králové nad Labem
26 Neradílek Martin; 97 9,3 1 F 5 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
27 Jeřábek Dalibor; 98 9,3 1 F 2 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
28 Svatoš Filip; 97 9,3 4 F 3 15.06.10 1. kolo KP ml. žactva I. tř Dvůr Králové nad Labem
29 Beran Petr; 97 9,4 1 F 3 08.04.10 Městský a okresní přebor Hradec Králové
30 Novotný Jan; 97 9,4 3 F 5 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
31 Novák Evžen; 98 9,5 1 F 3 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
32 Blatník Filip; 00 9,6 1 F 4 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
33 Janata Jakub; 97 9,8 2 F 2 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
34 Blažek Michal; 01 9,8 1 F 3 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
35 Koníček Filip; 95 9,8 1 Rx 5 07.10.10 O nejrychlejšího Hradečáka Hradec Králové
36 Denk David; 97 9,9 2 F 3 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
37 Nezbeda Jan; 99 9,9 1 F 4 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
38 Halíř Pavel; 00 9,9 1 F 3 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
39 Marek František; 01 10,0 1 F 1 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
40 Kavalír Jáchym; 99 10,1 1 F 5 20.05.10 1. kolo KP ml. žactva II. tř. Hradec Králové
41 Penjak Adam; 97 10,1 1 F 5 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
42 Karlík Daniel; 99 10,1 1 F 3 20.05.10 1. kolo KP ml. žactva II. tř. Hradec Králové
43 Líbal Denis; 98 10,2 1 F 4 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
44 Rohr Martin; 99 10,2 1 F 5 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
45 Horáček Vladimír; 97 10,2 1 F 6 02.06.10 Oddílové závody mladšího žactva Hradec Králové
46 Komberec Tomáš; 98 10,3 1 F 3 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
47 Metelka Ondřej; 01 10,3 1 F 2 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
48 Kovář Štěpán; - 10,5 1 F 4 22.09.10 3. kolo KP ml. žactva II. tř. Dvůr Králové nad Labem
49 Hruška Dominik; 98 10,6 1 F 4 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové
50 Jankovič Daniel; 01 11,3 1 MB - 08.05.10 Víceboje žactva Hradec Králové

100 m - muži

závodník výkon startů vítr pořadí datum závod místo
1 Desenský Michal; 93 10,87 22 F 1 25.09.10 Semifinále MČR družstev juniorek Kladno
2 Nix Tomáš; 82 11,16 3 1,0 Bx 1 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
3 Balcar Tomáš; 79 11,38 2 1,0 Bx 2 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
4 Mentberger Petr; 85 11,78 4 -0,5 F 3 06.06.10 2. kolo SKP mužů Pardubice
5 Štěpán Pavel; 92 11,90 1 1,0 Bx 3 09.09.10 Východočeské turné - Memoriály Hradec Králové
6 Kramář Daniel; 92 12,05 3 F - 25.09.10 Semifinále MČR družstev juniorek Kladno

celkem nalezeno 694 záznamů
stránky: 1 2 3 4 5 6 7


Plně funkční pouze s povoleným Javascriptem.
Počet zobrazených záznámů je limitován (další získáte upřesněním podmínek).