kladivo 4kg - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Šatalíková Anna; 91
|
18,18
|
1 |
|
F 2
|
09.05.10
|
1. kolo SKP juniorstva
|
Pardubice
|
oštěp 600g - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Zouharová Iveta; 92
|
36,22
|
10 |
|
F 4
|
03.07.10
|
3. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
2 |
Valentová Zuzana; 63
|
35,16
|
5 |
|
F 5
|
22.05.10
|
1. kolo I. ligy mužů i žen
|
Třebíč
|
3 |
Taclíková Lucie; 93
|
30,65
|
3 |
|
F 9
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev juniorek
|
Kladno
|
4 |
Kašparová Anna; 92
|
28,69
|
1 |
|
F 1
|
21.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
5 |
Černá Barbora ; 96
|
25,62
|
4 |
|
F 3
|
16.05.10
|
1. kolo KP družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje starší
|
Týniště nad Orlicí
|
6 |
Halvová Kristýna; 94
|
23,29
|
1 |
|
F 6
|
19.06.10
|
2. kolo SKP juniorek
|
Nové Město nad Metují
|
7 |
Jahelková Karolína Neela; 91
|
22,81
|
1 |
|
F 16
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev juniorek
|
Kladno
|
8 |
Ludvíková Tereza; 97
|
21,51
|
2 |
|
F 8
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
9 |
Eliášová Andrea; 95
|
21,31
|
2 |
|
F 1
|
21.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
10 |
Boudová Žaneta; 96
|
21,26
|
3 |
|
F 9
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
11 |
Taichmanová Radka; 92
|
20,87
|
1 |
|
F 2
|
21.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
12 |
Prokopová Dana; 95
|
19,26
|
2 |
|
F 11
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
13 |
Záhorová Marie; 96
|
15,37
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
14 |
Jouklová Klára; 96
|
15,12
|
1 |
|
F -
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
15 |
Boháčová Pavla; 96
|
14,69
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
kriket - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Černá Barbora ; 96
|
51,04
|
2 |
|
F -
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
2 |
Čermáková Radka; 97
|
44,75
|
6 |
|
F 4
|
23.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nové Město nad Metují
|
3 |
Ludvíková Tereza; 97
|
43,60
|
6 |
|
F 3
|
28.05.10
|
Mistrovství ČR ve vícebojích
|
Stará Boleslav
|
4 |
Hálová Barbora; 97
|
36,24
|
5 |
|
F 5
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
5 |
Boudová Žaneta; 96
|
34,90
|
1 |
|
F -
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
6 |
Kolková Anna; 97
|
34,88
|
3 |
|
F 7
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
7 |
Prouzová Andrea; 97
|
31,71
|
3 |
|
F 14
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
8 |
Bartáková Karolína; 97
|
31,58
|
2 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
9 |
Šantrůčková Nikola; 00
|
31,49
|
4 |
|
F 1
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
10 |
Zubrová Eva; 98
|
31,08
|
2 |
|
F 10
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
11 |
Hošková Nelly; 99
|
29,94
|
3 |
|
F 5
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
12 |
Bartolotti Anna; 97
|
29,83
|
1 |
|
F 17
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
13 |
Svobodová Adéla; 00
|
28,20
|
3 |
|
F 8
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
14 |
Patočková Veronika; 99
|
27,55
|
2 |
|
F 8
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
15 |
Koldinská Tereza; 98
|
27,46
|
2 |
|
F 6
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
16 |
Kopecká Eva; 97
|
26,60
|
1 |
|
F 5
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
17 |
Doksanská Anežka; 97
|
25,90
|
1 |
|
F 6
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
18 |
Popélyová Barbora; 98
|
23,68
|
2 |
|
F 11
|
23.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nové Město nad Metují
|
19 |
Doležalová Ema; 00
|
21,00
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
20 |
Blažková Natálie; 99
|
19,34
|
1 |
|
F 6
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
21 |
Pácalová Kateřina; 99
|
18,89
|
2 |
|
F 7
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
22 |
Keprtová Markéta; 01
|
18,28
|
4 |
|
F 11
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
23 |
Kombercová Zuzana; 00
|
18,10
|
2 |
|
F 14
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
24 |
Hápová Petra; 00
|
17,18
|
1 |
|
F 18
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
25 |
Paulů Natálie; 01
|
16,96
|
1 |
|
F 9
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
26 |
Kinská Tereza; 00
|
16,92
|
4 |
|
F 17
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
27 |
Pavlů Natálie; 01
|
15,01
|
1 |
|
F 19
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
28 |
Formáčková Marta; 98
|
14,10
|
2 |
|
F 8
|
02.06.10
|
Oddílové závody mladšího žactva
|
Hradec Králové
|
29 |
Okopská Nella; 00
|
13,60
|
1 |
|
F 23
|
20.05.10
|
1. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Hradec Králové
|
30 |
Nyčová Natálie; 01
|
13,54
|
1 |
|
F 17
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
31 |
Kazdová Lucie; 01
|
12,24
|
1 |
|
F 19
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
32 |
Jiránková Kristýna; 02
|
11,47
|
1 |
|
F 12
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
33 |
Krejčová Martina; 01
|
10,71
|
1 |
|
F 13
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
34 |
Kořénková Tereza; 01
|
10,00
|
1 |
|
F 21
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
35 |
Vojkůvková Anna; 01
|
8,82
|
1 |
|
F 14
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
chůze 3km - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Bartáková Karolína; 97
|
22:37,13
|
1 |
|
F 7
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev žactva
|
Pardubice
|
sedmiboj (ženy) - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Ludvíková Tereza; 97
|
3,028
|
1 |
|
F 9
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
2 |
Boudová Žaneta; 96
|
2,633
|
2 |
|
F 11
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
3 |
Prokopová Dana; 95
|
2,600
|
2 |
|
F 12
|
09.10.10
|
SKP ve vícebojích mládeže
|
Litomyšl
|
4 |
Boháčová Pavla; 96
|
2,263
|
1 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
5 |
Záhorová Marie; 96
|
1,899
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
6 |
Černá Barbora ; 96
|
1,061
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
pětiboj - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Hálová Barbora; 97
|
2,242
|
2 |
|
F 11
|
28.05.10
|
Mistrovství ČR ve vícebojích
|
Stará Boleslav
|
2 |
Ludvíková Tereza; 97
|
2,166
|
2 |
|
F 15
|
28.05.10
|
Mistrovství ČR ve vícebojích
|
Stará Boleslav
|
3 |
Čermáková Radka; 97
|
1,646
|
1 |
|
F 3
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
4 |
Kolková Anna; 97
|
1,578
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
5 |
Koldinská Tereza; 98
|
1,574
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
6 |
Prouzová Andrea; 97
|
1,541
|
1 |
|
F 6
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
7 |
Zubrová Eva; 98
|
1,430
|
1 |
|
F 7
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
8 |
Bartáková Karolína; 97
|
1,029
|
1 |
|
F 8
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
9 |
Formáčková Marta; 98
|
727
|
1 |
|
F 9
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
čtyřboj - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Boudová Žaneta; 96
|
1,777
|
1 |
|
F 3
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
2 |
Jouklová Klára; 96
|
1,765
|
1 |
|
F 4
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
3 |
Boháčová Pavla; 96
|
1,427
|
1 |
|
F 11
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
4 |
Hošková Nelly; 99
|
1,401
|
2 |
|
F 1
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
5 |
Hofmanová Tereza; 96
|
1,395
|
1 |
|
F 13
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
6 |
Bartolotti Anna; 97
|
1,381
|
1 |
|
F 11
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
7 |
Šantrůčková Nikola; 00
|
1,342
|
3 |
|
F 2
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
8 |
Čermáková Radka; 97
|
1,324
|
1 |
|
F 12
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
9 |
Ludvíková Tereza; 97
|
1,256
|
1 |
|
F 13
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
10 |
Prouzová Andrea; 97
|
1,158
|
1 |
|
F 15
|
16.08.10
|
Přebor ČOS ve vícebojích žactva
|
Hradec Králové
|
11 |
Svobodová Adéla; 00
|
904
|
3 |
|
F 11
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
12 |
Blažková Natálie; 99
|
840
|
1 |
|
F 4
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
13 |
Doležalová Ema; 00
|
817
|
1 |
|
F 5
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
14 |
Patočková Veronika; 99
|
787
|
2 |
|
F 12
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
15 |
Kombercová Zuzana; 00
|
668
|
2 |
|
F 6
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
16 |
Pácalová Kateřina; 99
|
668
|
2 |
|
F 15
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
17 |
Keprtová Markéta; 01
|
653
|
3 |
|
F 13
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
18 |
Kinská Tereza; 00
|
647
|
3 |
|
F 7
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
19 |
Paulů Natálie; 01
|
491
|
1 |
|
F 9
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
20 |
Kořénková Tereza; 01
|
482
|
1 |
|
F 20
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Dvůr Králové nad Labem
|
21 |
Krejčová Martina; 01
|
465
|
1 |
|
F 12
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
22 |
Pavlů Natálie; 01
|
389
|
1 |
|
F 22
|
17.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva II. tř.
|
Jaroměř
|
23 |
Nyčová Natálie; 01
|
352
|
1 |
|
F 18
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
24 |
Jiránková Kristýna; 02
|
264
|
1 |
|
F 13
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
25 |
Kazdová Lucie; 01
|
127
|
1 |
|
F 19
|
02.10.10
|
Finále KP mladšího žactva ve čtyřboji, přípravky
|
Jaroměř
|
26 |
Vojkůvková Anna; 01
|
61
|
1 |
|
F 14
|
08.05.10
|
Víceboje žactva
|
Hradec Králové
|
sprinterský trojboj/60,100,200 - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Troppová Kateřina; 94
|
2,268
|
1 |
|
F 3
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
2 |
Valešová Pavla; 83
|
2,081
|
1 |
|
F 6
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
3 |
Taclíková Lucie; 93
|
2,067
|
1 |
|
F 7
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
4 |
Teichmanová Andrea; 88
|
2,042
|
1 |
|
F 8
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
5 |
Ďurďová Kristýna; 88
|
1,878
|
1 |
|
F 9
|
09.09.10
|
Východočeské turné - Memoriály
|
Hradec Králové
|
3 x 300 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Plodrová, Prokopová, Boudová št. A; 95
|
2:20,23
|
1 |
|
Bx 2
|
11.09.10
|
Mistrovství ČR žactva
|
Praha - stadion Slavia
|
2 |
Boudová, Ludvíková, Prokopová št. A; 96
|
2:22,02
|
1 |
|
F 2
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev žactva
|
Pardubice
|