3 x 300 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Boudová, Prokopová, Hofmanová št. A; 95
|
2:23,14
|
1 |
|
F 1
|
26.06.10
|
3. kolo KP st. žactva
|
Dvůr Králové nad Labem
|
2 |
Boháčová, Boudová, Plodrová št. A; 96
|
2:26,96
|
1 |
|
F 1
|
04.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva
|
Týniště nad Orlicí
|
3 |
Hofmanová, Bartolotti, Prokopová št. B; 96
|
2:30,56
|
1 |
|
F 2
|
04.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva
|
Týniště nad Orlicí
|
4 |
Bartolotti, Loskotová, Koldinská št. B; 96
|
2:31,23
|
1 |
|
Bx 5
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev žactva
|
Pardubice
|
5 |
Čermáková, Koldinská, Kopecká št. C; 96
|
2:34,18
|
1 |
|
F 4
|
04.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva
|
Týniště nad Orlicí
|
6 |
Kolková, Bartáková, Záhorová št. D; 96
|
2:43,30
|
1 |
|
F 5
|
04.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva
|
Týniště nad Orlicí
|
4 x 60 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Plodrová, Boudová, Eliášová, Prokopová št. A; 95
|
33,10
|
1 |
|
F 5
|
11.09.10
|
Mistrovství ČR žactva
|
Praha - stadion Slavia
|
2 |
Radoňská, Klimešová, Ďurďová, Taichmanov komb.; 83
|
33,15
|
1 |
|
Bx 1
|
14.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
3 |
Jouklová, Plodrová, Prokopová, Boháčová št. A; 95
|
33,24
|
2 |
|
Bx 1
|
12.06.10
|
2. kolo KP st. žactva
|
Hradec Králové
|
4 |
Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková št. A; 97
|
33,74
|
2 |
|
F 1
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
5 |
Boháčová, Janoušková, Jouklová, Prokopov št. A; 96
|
33,81
|
1 |
|
F 1
|
16.05.10
|
1. kolo KP družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje starší
|
Týniště nad Orlicí
|
6 |
Boudová, Janoušková, Ludvíková, Poldrová št. A; 96
|
33,95
|
1 |
|
F 2
|
02.05.10
|
Youth Atletics - Sokol Grand Prix
|
Kolín
|
7 |
Lodrová, Ludvíková, Záhorová, Boudová št. I.; 95
|
34,06
|
1 |
|
F 1
|
14.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
8 |
Boudová, Ludvíková, Pavlíčková, Šádková št. B; 95
|
34,69
|
1 |
|
F 1
|
16.05.10
|
1. kolo KP družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje starší
|
Týniště nad Orlicí
|
9 |
Šádková, Dostálková, Boudová, Pavlíčková št. B; 95
|
34,86
|
1 |
|
FB 1
|
12.06.10
|
2. kolo KP st. žactva
|
Hradec Králové
|
10 |
Štefániková, Prokopová, Jouklová, Halvov št. II; 95
|
35,08
|
1 |
|
F 2
|
14.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
11 |
Čermáková, Hofmanová, Bartolotti, Záhoro št. C; 96
|
35,10
|
1 |
|
FB 2
|
12.06.10
|
2. kolo KP st. žactva
|
Hradec Králové
|
12 |
Čermáková, Marečková, Kopecká, Koldinská št. B; 96
|
35,49
|
1 |
|
F 3
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
13 |
Čermáková, Kolková, Šádková, Boháčová št. III; 95
|
35,74
|
1 |
|
F 3
|
14.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
14 |
Kopecká, Koldinská, Bartolotti, Marková št. B; 97
|
36,31
|
1 |
|
F 3
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
15 |
Boháčová, Plodrová, Hálová, Prokopová št. A; 96
|
36,89
|
1 |
|
F 7
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev žactva
|
Pardubice
|
16 |
Bořková, Čermáková, Zubrová, Prouzová št. C; 96
|
36,96
|
1 |
|
F 2
|
16.05.10
|
1. kolo KP družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje starší
|
Týniště nad Orlicí
|
17 |
Květenská, Kolková, Bartáková, Zubrová št. C; 96
|
37,63
|
1 |
|
F 5
|
22.09.10
|
3. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nová Paka
|
18 |
Zubrová, Marečková, Bartáková, Květenská št. C; 97
|
37,92
|
1 |
|
F 4
|
29.09.10
|
4. kolo KP družstev a jednotlivců mladší žactvo
|
Hradec Králové
|
19 |
Bartáková, Ludvíková D., Zubrová, Koldin št. B; 97
|
38,54
|
1 |
|
F 2
|
23.06.10
|
2. kolo KP ml. žactva I. tř.
|
Nové Město nad Metují
|
4 x 60 m ručně - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Bartolotti, Ludvíková, Prouzová, Hálová št. A; 95
|
34,3
|
1 |
|
F 1
|
08.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
2 |
Plodrová, Háková, Samková, Barešová št. B; 96
|
34,7
|
1 |
|
F 2
|
08.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
3 |
Čermáková, Hálová, Poldrová, Kopecká št. A/B; 97
|
34,7
|
1 |
|
F 1
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
4 |
Marečková, Koldinská, Dvořáčková, Prouzo št. B; 97
|
36,7
|
1 |
|
F 1
|
15.06.10
|
1. kolo KP ml. žactva I. tř
|
Dvůr Králové nad Labem
|
5 |
Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková št. A; 97
|
37,9
|
1 |
|
F 2
|
07.10.10
|
O nejrychlejšího Hradečáka
|
Hradec Králové
|
6 |
Krausová L.,Kinská, Krausová A.,Šantrůčk št. C; 96
|
40,7
|
1 |
|
F 5
|
08.04.10
|
Městský a okresní přebor
|
Hradec Králové
|
4 x 100 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Radoňská, Taichmanová, Valešová, Langero št. A; 83; h
|
50,49
|
1 |
|
F 4
|
22.05.10
|
1. kolo I. ligy mužů i žen
|
Třebíč
|
2 |
Ďurďová, Teichmanová, Troppová, Valešová št. A; 83
|
50,70
|
1 |
|
F 4
|
03.07.10
|
3. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
3 |
Teichmanová, Taichmanová, Valešová, D. V št. A; 82; h
|
50,92
|
1 |
|
F 4
|
05.06.10
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Nové Město nad Metují
|
4 |
Taclíková, Troppová, D. Valentová, Lange št. A; 91; h
|
51,75
|
1 |
|
F 4
|
21.08.10
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jičín
|
5 |
Taclíková, Ďurďová, Troppová, Veselá št. B; 88
|
51,89
|
1 |
|
FB 2
|
05.06.10
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Nové Město nad Metují
|
6 |
Radoňská, Ďurďová, Říčařová, Valešová št. B; 80
|
52,25
|
1 |
|
Bx 1
|
21.08.10
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jičín
|
7 |
Michaličková, Šubrtová, Klimešová, Taich št. A; 91; h
|
53,15
|
1 |
|
F 5
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev juniorek
|
Kladno
|
8 |
Šatalíková, Taichmanová, Taclíková, Jahe št. A; 93
|
55,12
|
1 |
|
F 2
|
09.05.10
|
1. kolo SKP juniorstva
|
Pardubice
|
4 x 400 m - ženy
|
|
závodník
|
výkon
|
startů |
vítr
|
pořadí
|
datum
|
závod
|
místo
|
1 |
Jahelková, Klimešová, Taclíková, Troppov št. A; 91
|
3:58,89
|
4 |
|
F 5
|
25.06.10
|
Mistrovství ČR dorostu, juniorstva
|
Tábor
|
2 |
Jahelková, Klimešová, Taichmanová, Tropp št. A; 91
|
4:08,72
|
1 |
|
F 3
|
05.06.10
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Nové Město nad Metují
|
3 |
Šatalíková, Teichmanová, Valešová, D. Va št. B; 82; h
|
4:13,50
|
1 |
|
FB 1
|
05.06.10
|
2. kolo I. ligy mužů a žen
|
Nové Město nad Metují
|
4 |
Jahelková, Klimešová, Troppová, Valešová št. A; 83
|
4:14,82
|
1 |
|
F 3
|
03.07.10
|
3. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
5 |
Radoňská, Valešová, Taclíková, Troppová št. A; 83
|
4:16,24
|
1 |
|
F 2
|
21.08.10
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jičín
|
6 |
Jiřičková, Teichmanová, Boudová, Krátká št. B; 69; h
|
4:26,40
|
1 |
|
FB 2
|
03.07.10
|
3. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jablonec nad Nisou
|
7 |
Radoňská, Šatalíková, Taichmanová, Valeš št. B; 82
|
4:29,64
|
1 |
|
FB 1
|
22.05.10
|
1. kolo I. ligy mužů i žen
|
Třebíč
|
8 |
G. Novotná, Říčařová, Jiřičková, Boudová št. B; 73
|
4:43,52
|
1 |
|
F 7
|
21.08.10
|
4. kolo I. ligy mužů a žen
|
Jičín
|
9 |
Michaličková, Šubrtová, Taichmanová, Kup št. B; 91; h
|
4:48,39
|
1 |
|
Bx 1
|
25.09.10
|
Semifinále MČR družstev juniorek
|
Kladno
|